Mapy.cz nyní zobrazí rozestavěné dálnice a objížďky

mapy.cz

V září prošla jedna z nejoblíbenějších navigačních aplikací – Mapy.cz zásadní aktualizací, kdy dokáže nabídnout panoramatické snímky, které jsou navíc aktualizované pro rok 2019. Zobrazí se vám tak aktuální vyobrazení Prahy i dalších měst. Jedná se o českou podobu Street View od Googlu. Nyní do ni Seznam přidal další užitečnou funkci.

Pokud do vyhledávání napíšete frázi “nové dálnice”, zobrazí se vám na mapě aktuální dálnice, které jsou ve výstavbě. Dokonce lze zobrazit také dálnice, které se teprve stavět budou a naleznete zde spoustu informací, jako například datum a začátek stavby. Tyto chystané dálnice jsou vyobrazeny výrazně červenou barvou aby bylo jasně vidět, že se jedná o nedostavěnou dálnici.

mapy.cz dalnice objizdky

Mapy.cz jsou v poslední době poměrně hodně rozvíjeny a ne nadarmo se jedná o jednu vůbec z nejstahovanějších aplikací v Google Play. Navigace brzy bude umět rozpoznat jízdní pruhy, dostala tmavý režim a dokonce upozorní i na překročenou rychlost. V plánu je také upozornění na měřící radary či kamery. Tyto funkce má Seznam v plánu přidat ještě letos.

Používáte Mapy.cz a oceníte novou funkci?

Zdroj: Facebook Mapy.cz

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)