Mapy.cz nabízí nová panoramata z českých měst

mapy.cz

Jedna z nejoblíbenějších českých aplikací – Mapy.cz od Seznamu přichází s novými panoramatickými snímky, které jsou aktualizované pro rok 2019. Narazit na něj lze v Praze a dalších větších městech směrem na východ. Tato funkce je v podstatě obdobou Street View od Googlu, která má snímky sice starší, ovšem celá aplikace se ovládá a chová o poznání lépe.

Seznamu jistě nelze vytknout snahu. Snímky v aplikaci Mapy rozhodně nejsou k zahození a jsou aktuálnější než ty, které nalezneme ve Street View. Pokud by vás zajímal konkrétní čas pořízení fotky, můžete jej vidět v dolním rohu. Snímkovací vůz má v plánu nafotit co nejvíce měst a aktuálně se pohybuje na severu Čech. Mimo krajská města má Seznam v plánu nafotit Ústí nad Labem, Jičín, Liberec a mnoho dalších.

Naše Panorama auto stále jezdí a fotí, aktuálně tady 👉http://bit.ly/novefoceni. Ale abychom si to tu jen nesyslili, tak…

Zveřejnil(a) Mapy.cz dne Pondělí 23. září 2019

Kromě měst Seznam fotí také turistické trasy. Loni jich nafotil úctyhodné množství, ovšem letos se vyvíjí nové krosny a technologie pro focení.„V tuto chvíli vyvíjíme novou technologii snímání. Všechny doposud nafocené fotografie jsou k dispozici, nové obrázky aktuálně zařízením nefotíme,“ zaznělo z úst vývojářů.

Používáte Mapy.cz?

Zdroj: Facebook Mapy.cz

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)