Mají se ostatní co učit? Oppo Find N vypadá fenomenálně

oppo find N

Pokud pravidelně sledujete náš web, neuniklo vám že Oppo představilo svůj vůbec první skládací telefon s názvem Oppo Find N. Ten je bohužel prodávaný pouze v Číně, což je ale (nejen) podle našeho názoru velká škoda. Pojďme se podívat, co si o telefonu myslí populární YouTuber MKBHD.

Co si o Oppo Find N myslí Maruqes Brownlee?

Oppo Find N zaujme už ve svém zavřeném stavu. Jako náš primární telefon už několik měsíců používáme Samsung Galaxy Z Fold2, ovšem design Find N nás zaujal. Přední displej je sice menší, ale o něco širší takže je hned použitelnější, než právě u Samsungu nebo Huawei. Marques jej dokonce přirovnal k iPhonu 13 Mini a velikost je přibližně stejná, takže většinu základních notifikací odbavíte právě na něm.

Oppo Find N Impressions: The Best Folding Phone?!

Oppo Find N Impressions: The Best Folding Phone?!

Po rozevření se vám odhalí 7,1″ LTPO AMOLED panel s rozlišením 1920 x 1792 pixelů a obnovovací frekvencí 120Hz, který je opět sice o něco menší, než u konkurence, ale má zajímavý poměr stran 18:9, který vypadá alespoň na videu velice lákavě. Pod kapotou samozřejmě tiká čipset Qualcomm Snapdragon 888 a zahanbit se nenechají ani fotoaparáty. MKBHD dodal, že rozhodně nejde o kopii Samsungu. Zaujal ho design, velikost a říká, že jde o jeden z nejlepších ohebných telefonů na trhu.

Osobně se nám také velice zamlouvá a byli bychom velice rádi, kdyby příští generaci Oppo prodávalo globálně. O jeho koupi bychom totiž minimálně přemýšleli.

Jak se vám líbí Oppo Find N?

Zdroj: YouTube MKBHD

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)