Magazín Chip v nové digitální podobě

Chip nahledovy obrazek

Komerční článek

Chip je moderní magazín, který přináší nezávislé informace ze světa počítačů a digitální techniky, a to už více než 23 let.  Vzhledem k tomu, že má blízko k novým technologiím, snaží se vždy jako jeden z prvních nabízet nové moderní přístupy ke svému obsahu. Po více než dvou letech vydávání tabletové verze časopisu přechází nyní na novou publikační platformu, která dovoluje nabídnout digitální verzi Chipu nejen na tabletech, ale i na smartphonech a především na noteboocích a stolních počítačích PC i Mac.

Chip

Jen na čtenářích bude nově záležet, jak a kde chtějí časopis číst. Navíc současní předplatitelé Chipu (více než 11 000 osob a organizací) dostávají malý dárek: přístup k nové digitální edici zdarma – počínaje novým číslem 06/2014 po celou zbývající dobu jejich předplatitelského období.

Čtenáři tak mají jedinečnou možnost vyzkoušet si výhody a nevýhody digitální verze i to, jak jim bude vyhovovat. Pokud se poté rozhodnou, že se jim četba Chipu na obrazovkách a on-line přístup líbí, mohou si objednat buď samostatné digitální předplatné, nebo za přijatelnou cenu předplatné kombinované. Čtenáři, kteří si pořídí digitální verzi, nepřijdou ani o obsah DVD přikládaného k tištěné verzi: všechny plné verze programů a materiály k článkům dostanou formou e-mailu s odkazy ke stažení příslušných datových balíků.

Podrobnosti o nabídce všichni zájemci najdou na webu www.chip.cz/predplatne.  Zde si mohou stáhnout elektronickou čtečku Chip CZ (pro Windows a Mac OS), nebo odtud přejít ke stažení této aplikace pro Android z Google Play (App Store pro iOS).

Komerční článek

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Android-vítěz_mini1

Anketa Android roku 2012 vrcholí!

Články Jan Dolejš Jan Dolejš
7 min. uložit na později

Komentáře (7)