Menu

Magazín Chip v nové digitální podobě

Komerční článek

Chip je moderní magazín, který přináší nezávislé informace ze světa počítačů a digitální techniky, a to už více než 23 let.  Vzhledem k tomu, že má blízko k novým technologiím, snaží se vždy jako jeden z prvních nabízet nové moderní přístupy ke svému obsahu. Po více než dvou letech vydávání tabletové verze časopisu přechází nyní na novou publikační platformu, která dovoluje nabídnout digitální verzi Chipu nejen na tabletech, ale i na smartphonech a především na noteboocích a stolních počítačích PC i Mac.

Chip

Jen na čtenářích bude nově záležet, jak a kde chtějí časopis číst. Navíc současní předplatitelé Chipu (více než 11 000 osob a organizací) dostávají malý dárek: přístup k nové digitální edici zdarma – počínaje novým číslem 06/2014 po celou zbývající dobu jejich předplatitelského období.

Čtenáři tak mají jedinečnou možnost vyzkoušet si výhody a nevýhody digitální verze i to, jak jim bude vyhovovat. Pokud se poté rozhodnou, že se jim četba Chipu na obrazovkách a on-line přístup líbí, mohou si objednat buď samostatné digitální předplatné, nebo za přijatelnou cenu předplatné kombinované. Čtenáři, kteří si pořídí digitální verzi, nepřijdou ani o obsah DVD přikládaného k tištěné verzi: všechny plné verze programů a materiály k článkům dostanou formou e-mailu s odkazy ke stažení příslušných datových balíků.

Podrobnosti o nabídce všichni zájemci najdou na webu www.chip.cz/predplatne.  Zde si mohou stáhnout elektronickou čtečku Chip CZ (pro Windows a Mac OS), nebo odtud přejít ke stažení této aplikace pro Android z Google Play (App Store pro iOS).

Komerční článek

 

Komentáře

unavix

unavix

2.6.2014 18:44

Z chipu se stal hrozný reklamní plátek. Platit za to abych viděl nějaký reklamní bludy a zaplacený recenze, to fakt ne.

lolo

lolo

2.6.2014 20:11

To by jim to ještě muselo fungovat, chci si stáhnout nějaké vydání časopisu za 99,- prachy to vezme a pak to ukáže Čeká se … , 0/0 a po chvilce Chyba a hotovo, 99,- v pr.. a čtu si tak akorát z ruky

Martin Krivanek

z aplikace
2.6.2014 21:44

Hezké, co třeba napsat kolik to předplatné stojí, nebo jsem to přehlédl?

tom

tom

2.6.2014 22:21

Specialni ctecka? Ne, dekuji. Proc kazda nova vec musi opsat stejnej kruh jako ty co predtim. Chip CD, kde se poustel exe soubor se specialni apkou, DRM u hudby a videa, ted zas specialni ctecka :( Nakonec na CD/DVD staci dat proste ty programy, pripadne HTML. DRM konecne mizi. Tak Chip snad jednou pude proste PDF nebo epub bez DRM jako uz jsou knizky. Ale proc proboha uz se nepouci a musi znovu zopakovat stejny cyklus.

B.

B.

3.6.2014 12:19

Uvítal bych objektivní recenzi na tuto app. Tento komerční článek (čti REKLAMU) si strčte!

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

3.6.2014 13:52

lolo:
Zkoušel jste kontaktovat poskytovatele? To by se rozhodně stát nemělo. A pokud o tom nevědí, tak nemohou ani nijak řešit.

Martin Krivanek:
Cenu předplatného naleznete pod odkazem v posledním odstavci. Magazín Chip nabízí několik možností předplatného a ty jsou vč. infografiky podrobně vysvětleny právě tam.

B.:
Komerční článek nevydává redakce portálu Svět Androida. Magazín Chip vás prostřednictvím tohoto článku informuje o nových možnostech předplatného a také digitální podobě časopisu.

Petr (z Chipu)

Petr (z Chipu)

30.6.2014 10:45

unavix: pokud mi v chipu ukážete jediný reklamní blud a zaplacenou recenzi, budu vás rok vozit autem z domu do práce a říkat vám velký sáhibe.

2rest: tyhlety omezence nesnáším. Jakmile něco nedopadne podle jejich představ, hned je to podvod a zaplacený. Napadlo tyhle tupouny někdy, že kdyby to podvod byl, konkurenční firmy by nás roznesly na kopytech…

RSS (komentáře k článku)