TOPlist

Čeští Madfinger Games představili novou mobilní hru Shadowgun War Games

shadowgun war games

Multiplayerové střílečky zažívají v poslední době na mobilních telefonech velký boom, a to hlavně díky dvě Battle Royale hrám – PUBG Mobile a Fortnite. Nyní se do čistě multiplayerové hry pouští i čeští Madfinger Games, kteří patří k průkopníkům mobilních stříleček. Jejich novinka se nazývá Shadowgun War Games a i když se jedná o multiplayerovou hru, tak to není Battle Royale.

Shadowgun War Games je nový esport titul pro mobily

Není to tak dávno, co Madfinger Games vydali Shadowgun Legends, nyní představili novou hru, která ale není pokračování. Jedná se oproti Legends o menší hru. A to z toho důvodu, že se soustřeďuje pouze na multiplayer. Půjde o rychlou hru pěti hráčů proti pěti s klasickou herní mechanikou „Capture the Flag“. Tedy přenášení vlajky mezi body. Každý hrdina v týmu má speciální schopnost a nejlépe vlajku získáte tak, že je správně budete využívat.

Shadowgun War Games | Teaser

Shadowgun War Games | Teaser

První trailer na hru zatím neodhalil mnoho detailů. Každopádně alespoň víme, že se snaží hru připravit tak, aby na většině zařízení běžela v 60 FPS, a na některých mobilech jako Asus ROG Phone i na 90 FPS, a to díky vyšší obnovovací frekvenci, kterou tento telefon má. Vydání hry je plánováno na rok 2019, ale podobně jako u Legends, bude i zde předčasná beta verze pro vybrané uživatele.

Těšíte se na novou hru od Madfinger Games? Hrajete ještě Shadowgun Legends?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)