Profesionální iOS video editor LumaFusion míří konečně na Android

LumaFusion Android

Pokud jste pozorně sledovali uplynulou konferenci Galaxy Unpacked, na které došlo k představení vlajkových řad Galaxy S22 a Galaxy Tab S8, zřejmě jste zaregistrovali, že se populární editační program LumaFusion chystá vůbec poprvé na Android. Vypadá to, že jablečné iPady tedy konečně dostanou konkurenci, která dlouho chyběla. Android tablety sice nabízí v dnešní době solidní výkon, displeje, reproduktory i prostředí. Jenže k čemu to všechno je, když nemáme žádný pořádný program na editaci videa?

LumaFusion zamíří na Android

Jihokorejský gigant oznámil, že se aplikace LumaFusion objeví v obchodě Galaxy Store ještě v první polovině letošního roku. Zatím jsme se však nedozvěděli, zda (případně jak dlouho) bude program dostupný pouze v tomto obchodě a nebo se podívá i na Google Play. Předpokládali bychom však spíše tu druhou variantu, jelikož se chystá verze i pro systém Chrome OS.

Edit Professionally Using Only an iPad: LumaFusion Tutorial

Edit Professionally Using Only an iPad: LumaFusion Tutorial

Jediným požadavkem je v tuto chvíli systém Android 11 či novější. Aplikace LumaFusion je velice oblíbená na iPadech. Jde totiž o solidní náhradu za chybějící Final Cut Pro.

Který program používáte na úpravu videí?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)