TOPlist

Nevoní vám One UI? Na tyto Samsungy si můžete nově nainstalovat čistý Android 13

Android 13 Lineage OS 20 Galaxy a72 a52

Lineage OS je jednou z nejlepších alternativních ROM, kterou si můžete do telefonu nainstalovat. Důvodů, proč byste něco podobného chtěli v dnešní době dělat je hned několik. Někteří uživatelé po něm sáhnou z toho důvodu, že výrobce ukončil oficiální softwarovou podporu pro jejich model, jiní zase proto, že se jim nelíbí uživatelská nadstavba a mají rádi čistý Android. Každopádně nyní si můžete tento systém nainstalovat do dalších dvou Samsung mobilů.

Na telefony Samsung Galaxy A52 4G a Samsung Galaxy A72 si nyní můžete nainstalovat Lineage OS 20 s operačním systémem Android 13. Tato verze přináší hromadu vychytávek, na které jsme u nového systému zvyklí a to včetně podpory Material You. Nutno však zmínit, že bude nějakou dobu trvat, než se podaří odladit všechny chyby. Aktuálně se týkají VoLTE a nefungujících hovorů při volání z hodinek či sluchátek.

Finally LINEAGEOS 20 is here – First Look | Hands ON!

Finally LINEAGEOS 20 is here - First Look | Hands ON!

Oba dva telefony mají mimochodem stále platnou softwarovou podporu a dokonce je na nich k dispozici i oficiální Android 13 s One UI 5.0. Pokud byste ale přece raději sáhli po alternativně, můžete ji stáhnout z webu XDA-Developers.

Zkoušeli jste někdy Lineage OS?

Zdroj: XDA

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)