TOPlist

Je LG Velvet jedním z nejhezčích telefonů současnosti?

LG Velvet

Společnost LG nedávno oznámila nové plány ohledně svých smartphonů. Budou nést jednotný design a také se konečně dočkáme zjednodušeného označování. LG Velvet je prvním telefonem, který bude tuto strategii razit a dnes můžeme vidět první oficiální video, kde je telefon vidět ve své plné kráse.

Většina prémiových telefonů se v posledním roce vyznačuje tím, že disponuje masivními fotoaparáty, které jsou většinou umístěné v levém horním rohu. Uvnitř se pak nachází několik senzorů. LG jde však jinou cestou. Elegantní rozložení všech senzorů „stéká“ po zadním skle jako kapka deště. Primární snímač je největší a je nejvýše, zatímco LED blesk vše zakončuje. To se nám líbí. Na obou dvou stranách je pak telefon zakřivený, aby se lépe držel.

Přední stranu pak pokrývá velký displej, který je taktéž zaoblený a disponuje extrémně tenkými rámečky a malou bradou. Využívá také stále populárnější poměr stran 21:9. Čtečka otisků prstů je umístěna samozřejmě přímo v displeji. Přední a zadní stranu spojuje kovový rám, který je tvořen z nerezové oceli. Jsou na něm samozřejmě umístěna tlačítka pro ovládání hlasitosti a také jedno tlačítko, které spouští Google Asistenta. Vypínač je pak umístěn na pravé straně.

LG Velvet – Design 영상

LG Velvet - Design 영상

Uvnitř tiká čipset Qualcomm Snapdragon 765, což sice není vlajková loď, ale přesto má dostatečný výkon na všechny úkony. Nechybí podpora 5G sítí, což by mohlo z LG Velvet dělat jeden z nejlevnějších 5G telefonů na trhu. Přesnou cenu však bohužel zatím neznáme. Oficiálního vydání bychom se měli dočkat během příštího měsíce.

Jak se vám líbí LG Velvet?

Zdroj: phonearena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)