LG Premiere Pro Plus se brzy představí. Nebude mít Android 10 a výkonem také neoslní

lg premiere pro plus

Telefon LG Premiere Pro Plus se dle všeho brzy představí. Byl poprvé spatřen v renderech již na začátku ledna, ovšem dodnes ho společnost neoznámila. Dojít má k tomu však velice brzy, jelikož Google Play Konzole obsahuje spoustu specifikací a dalších podrobností o tomto telefonu.

LG Premiere Pro Plus se brzy představí

Mobil bude pokrývat HD + displej a tikat v něm bude čipset MediaTek Helio P22, což je čtyřjádrový procesor s jádry Cortex-A53. Sekundovat mu bude pouze 2 GB operační paměti RAM a systémem zde bude Android 9.0. Velikost úložiště zatím neznáme, ovšem víme, že bude možné rozšířit jej pomocí microSD karty.

Na zadní straně pak nalezneme zatím blíže nespecifikovaný duální fotoaparát. Druhým modulem má být ultraširokoúhlý objektiv. Vzadu nalezneme také kapacitní čtečku otisků prstů. Další zajímavou funkcí je vestavěné hardwarové tlačítko vyvolávající Google Asistenta. Bohužel nebude možné jej předefinovat na jinou funkci, což je rozhodně škoda. Z konektivity stojí za zmínku přítomnost USB-C, FM rádio a 3,5mm jack.

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)