LG Lifeband Touch – fitness náramek k dostání na Best Buy

lg-lifeband

Na trh se konečně dostává fitness náramek LG Lifeband Touch, který byl představen v lednu na CES 2014 – starší novinka zde. Ke koupi je na Best Buy za 149 dolarů (tedy asi 3 000 Kč) ve dvou velikostech. Vzhledem k parametrům i designu má vše, co se dá od fitness náramku očekávat. LG představilo velice podobný náramek nesoucí název Activity Tracker už v loňském roce, ten se však nikdy nedostal do prodeje. Na rozdíl od dnešní novinky, co nabídne zajímavého?

lg lifeband touch 01

 

LG - Lifeband Touch Activity Tracker (Medium) - Black - Alternate View 4LG - Lifeband Touch Activity Tracker (Medium) - Black - Alternate View 3

Lifeband Touch umí měřit počet kroků, vzdálenost, rychlost, ale také spálené kalorie, dobu trvání běhu, lezení nahoru/dolů, či poměr aktivity vs. neaktivity. Náramek neumí sledovat tepovou frekvenci, je ale kompatibilní s celou řadou aplikací, které to dokážou. Po spárování s vaším chytrým telefonem dokáže zobrazit upozornění na zmeškané hovory a textové zprávy, přičemž je možné také ovládat hudební přehrávač. Podporována jsou ta zařízení, která mají iOS 6 a vyšší a také Android 4.2 a vyšší. Lifeband Touch se ovládá pomocí dotykového OLED displeje o velikosti 0,9 palce, konektivitu zajišťuje Bluetooth 4.0. Baterie podle vývojářů vydrží 2-3 dny při aktivním Bluetooth a až 5 dní bez něj.

Jakou má podle vás LG Lifeband Touch šanci na trhu oproti konkurenci?

Zdroje: droid-life, androidcentral, bestbuy.

Barbora Pobříslová
O Autorovi - Barbora Pobříslová

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)