Samsung Galaxy Z Flip Lite bude prý brzy představen. Kolik bude stát?

samsung galaxy z flip lite

Samsung plánuje na 11. srpna velkou konferenci Galaxy Unpacked 2021, kde oznámí hned několik nových zařízení. Mezi nejočekávanější novinky patří Samsung Galaxy Watch 4, Galaxy Watch 4 Classic, Galaxy Z Fold 3 nebo Galaxy Z Flip 3. Mimo jiné má ale dojít na představení Galaxy Z Flip Lite, což má být doposud nejlevnější ohebný telefon od Samsungu.

Galaxy Z Flip Lite bude nejlevnějším ohebným mobilem od Samsungu

O tomto modelu se spekulovalo již loni, ovšem Samsung jej na poslední chvíli zrušil. Letos se ale dalo vše opět do pohybu a telefon má startovat na ceně 959 dolarů, což je asi 20 500 korun. Telefon tak bude svou cenou konkurovat modelu Galaxy S21 Plus. Dá se očekávat, že oproti Galaxy Z Flip bude mít telefon horší hardware. Můžeme skoro jistě počítat se 60 Hz displejem, jelikož ohebné panely s vysokou obnovovací frekvencí jsou teprve v plenkách.

Stejně tak můžeme očekávat horší čipset. Těžko říct, zda se dočkáme Exynosu 2100 nebo některého ze Snapdragonů (třeba 778G nebo 865).

Koupili byste si levnější ohebný telefon?

Zdroj: PhoneArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)