Levnější Samsung Galaxy Note 10 Lite poodhalen. Nechybí stylus nebo 3,5mm audio konektor

levnejsi samsung galaxy note 10 lite spekulace

Levnější Samsung Galaxy Note 10 Lite se skloňuje stále častěji a postupně se přibližujeme k datu představení, svědčí o tom i stále častější úniky. Nyní jsme se dočkali prozatím největšího úniku, k dispozici jsou rendery ve vysokém rozlišení. Z nich se dá vyčíst několik zajímavostí jako je třeba návrat 3,5mm audio konektoru nebo plochý displej.

Samsung Galaxy Note 10 Lite se má představit ještě tento rok

První věcí, které si můžete všimnout, je plochý displej podobně jako třeba u telefonu Galaxy S10e. U řady Galaxy Note jsme dlouhé roky mohli vidět zaoblený displej, poslední telefon této řady s plochým displejem, byl model Galaxy Note 5. Selfie kamera je v průstřelu, podobně jako u jiných telefonů řady Galaxy Note 10.

Design zadní strany připomíná Pixel 4, iPhone 11 Pro anebo chystanou řadu Galaxy S11. S tímto designem zadní strany se budeme v roce 2020 pravidelně setkávat i u jiných výrobců. U Galaxy Note 10 Lite můžeme vidět 3 fotoaparáty. Note 10 Lite má rovněž všechna tlačítka na pravé straně, což můžou uvítat ti, kterým se nelíbila změna u dražších Galaxy Note 10 a Note 10+, kde je zapínací tlačítko na levé straně.

Roland Quandt, který snímky zveřejnil, rovněž na Twitteru prozradil, že telefonu nechybí 3,5mm audio konektor, nemá Bixby tlačítko, rám telefonu je kovový a obdrží novou verzi stylusu S Pen. Představení telefonu má proběhnout ještě tento rok, mluví se o datu 27. prosince. Potvrzeno, ale ještě nic nebylo.

Těšíte se na levnější Samsung Galaxy Note 10 Lite?

Zdroje: gsmarena.com, winfuture.de

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)