Lenovo Z5 Pro GT je nový vysunovací telefon s 12GB RAM a obrovským výkonem

Lenovo-Z5-Pro-GT-predstaveno

Lenovo představilo nové telefony řady Z5. Nejzajímavějším modelem a zároveň i nejlepším telefonem řady je Lenovo Z5 Pro GT: Jde o vysunovací telefon, který má jako první telefon na světě 12GB RAM a navíc se o obrovský výkon postará Snapdragon 855.

Lenovo Z5 Pro GT je jeden z nejvýkonnějších telefonů na trhu

Mnoho telefonu se Snapdragonem 855 jsme prozatím vidět nemohli. Novinka od Lenova patří k těm vůbec prvním. GT verze Lenovo Z5 Pro je celá o maximálním výkonu a rychlosti. Tomu odpovídá i design telefonu. Na zadní straně můžeme vidět stále tvrzené sklo. Imituje se ale karbon s červenými pruhy.

Lenovo-Z5-Pro-GT-telefon

Jedná se o vysunovací telefon. Duální selfie kamera, senzory a sluchátkový reproduktor jsou schované za displejem a pro použití se musí vysunout. Díky tomu má telefon minimální rámečky. Displej má velikost 6,4 palce a jde o Super AMOLED panel s FullHD+ rozlišením. V displeji se ukrývá i čtečka otisků prstů.

Na zadní straně najdeme hlavní duální fotoaparát s 16 a 24 MPx. Jak už jsme zmínili výše, o výkon se stará Snapdragon 855, který doplní neskutečných 12GB paměti RAM a 512GB úložiště. Baterie má kapacitu 3 350 mAh. Cena telefonu je v Číně 4 389 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 17 500 Kč.

Jak se vám líbí Lenovo Z5 Pro GT?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek