Lenovo Xiaoxin Pad Pro 12.6 láká na 120Hz AMOLED displej a solidní výkon

lenovo tablet

Společnost Lenovo představila v květnu tablet Lenovo Xiaoxin Pad Pro, který nabízí velmi zajímavou cenu mezi cenou a výkonem a nyní se chystá další model. Firma zveřejnila hned několik plakátů, které se týkají nadcházejícího tabletu Xiaoxin Pad Pro 12.6.

Tablet má dostat displej Samsung E4 AMOLED o velikosti 12,6palce. Můžeme počítat s rozlišením 2560 x 1600 pixelů, maximálním jasem 600 nitů, podporou Dolby Vision a HDR10+ a také třeba 120Hz obnovovací frekvencí. Vzorkovací frekvence pak dosahuje na hodnotu 360 Hz, což není na tablet vůbec špatná hodnota.

Lenovo Xiaoxin Pad Pro 12.6

Kromě toho zde nalezneme také 8Mpx selfie kamerku a ToF senzor. Na zadní straně pak nalezneme 13Mpx hlavní snímač a 2Mpx makro či hloubkový senzor. Pod kapotou pak tiká čipset Qualcomm Snapdragon 870 a o výdrž se postará 10 200mAh baterie s podporou 45W nabíjení. Informace o cenách zatím výrobce nezveřejnil.

Jak se na tablet těšíte?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)