Lenovo láká na telefon se 100 MPx fotoaparátem. Nazývat se bude Z6 Pro

lenovo z6 pro 100 mpx fotoaparat

Společnost Lenovo na veletrh MWC 2019 přivezla už dříve představené telefony a žádnou převratnou novinku. Zástupce společnosti však hovořil o chystaných novinkách. Mezi nimi i telefon Lenovo Z6 Pro, který má mít HyperVision fotoaparát. V tu dobu nebylo známých mnoho informací. Nyní však viceprezident společnosti poodhalil na sociálních sítích, že Lenovo Z6 Pro bude mít 100 MPx fotoaparáty.

Telefon Lenovo Z6 Pro má mít Hyper fotoaparát s 100 MPx

Pokud vás zajímá samostatná prezentace novinek z MWC 2019, můžete ji najít na videu níže. Nové informace však přinesl až nyní viceprezident společnosti na sociální síti Weibo. Nemusí se jednat o tak velké překvapení, protože společnost Qualcomm nedávno tvrdila, že letos uvidíme telefony, které budou mít celkově fotoaparáty s více než 100 MPx. A to rovnou od několika různých značek. Lenovo tak může být jednou z nich.

Lenovo Z6 Pro Hyper Vision camera beyond 100MP and 5G announcement

Lenovo Z6 Pro Hyper Vision camera beyond 100MP and 5G announcement

Je tu však menší problém v tom, co říkají vysoce postavení zástupci společnosti Lenovo. Někteří si ještě budou určitě pamatovat na marketingové obrázky telefonu Lenovo Z5. Zástupci lákali na skutečně bezrámečkový telefon. To se nestalo a bylo to dokonce ještě horší. Telefon má velký výřez. Druhý prohřešek přišel v okamžiku, kdy se telefon dostal do ruky prvním majitelům. Rámečky kolem displeje byly ještě větší než původně ukazovaly fotografie při představení. Vidět to můžete na tweetu níže. Takže i tyto informace ohledně fotoaparátu berte prozatím s rezervou.

Myslíte si, že Lenovo představí telefon se 100 MPx fotoaparátem?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)