Lenovo Phab 3 bude mít displej o velikosti 7,8 palců a zároveň i obří baterii

lenovo phab 2 lenovo phab 3 telefon phablet

Pamatujete si ještě doby, kdy se velké telefony nazývaly phablety? Lenovo u řady Phab takové telefony tvoří. Vidět jsme mohli 6,4 palců a 7 palců velké telefony. Nyní se prozradily nové informace o chystaném Lenovo Phab 3. Ten posune laťku opět u kousek dále. Bude mít obří 7,8 palců velký displej.

Lenovo zvětšuje velikost displeje u řady Phab. Novinka bude mít téměř 8 palců velký displej

Už samotné rozměry telefonu, které se objevily v certifikaci, jsou obdivuhodné (178 x 86 mm, úhlopříčka 198 mm). Velikost displeje je 7,8 palců. Následně jsme se z FCC certifikace dozvěděli ještě kapacitu baterie 5 180 mAh. Další informace o tomto telefonu přinesl server XDA. Chystaný telefon od Lenova byl objeven v katalogu zařízení Google Play. A to pod označením PB-6505M.

O výkon se bude starat Snapdragon 450, který doplní 3GB RAM. Displej bude mít FullHD+ rozlišení (2160 x 1080 pixelů). Rovnou z krabice poběží již na Androidu 9 Pie. I z těchto parametrů se předpokládá, že jde o klasickou verzi Phab 3. Chystá se pravděpodobně i výkonnější Lenovo Phab 3 Pro. Podobně jako jsme to mohli vidět v roce 2017 u Lenovo Phab 2. Jedno je nicméně jasné, nový telefon již nebude mít na zádech speciální senzory a kamery pro podporu Google Tango. Tento projekt byl totiž ukončen a Lenovo Phab 2 Pro je jeden ze dvou telefonů, který tuto technologii měl.

pristroje-lenovo-phab-phab2-phab2-pro-mobil-smartphonePřechozí generace Lenovo Phab 2 Pro

Vyhovoval by vám telefon s displejem o velikosti 7,8 palců?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)