Podívejte se: Herní mobil Lenovo Legion má mít unikátní systém chlazení

Lenovo Legion chlazení

Dvaadvacátého července se má světu oficiálně ukázat nový herní mobil od Lenovo s názvem Legion. O tomto novém přístroji, který je momentálně mimochodem podle AnTuTu nejvýkonnějším mobilem na světě, jsme toho už napsali hodně. Zatímco doposud šlo spíš o úniky a spekulace, teď se do postupného odhalování různých parametrů pustil přímo výrobce. V jednom z posledních příspěvků na sociální síti Weibo firma ukázala, jaké bude mít Lenovo Legion chlazení. A půjde o velmi zajímavé a sofistikované řešení.

U mobilních telefonů není ochlazování hardwaru tolik kritické jako u počítačů, ale i tak je hodně potřebné. Některé mobily spoléhají na cirkulaci vzduchu. Jiné, třeba jako právě Lenovo Legion, zase na chlazení tekutinou. Tento nový herní telefon nebude mít jeden, ale rovnou dva okruhy s tekutým chlazením. Teploty přitom bude hlídat 14 senzorů, což je velmi slušný počet. Jde vidět, že to v Lenovo myslí s maximálním výkonem a jeho ukočírováním opravdu vážně.

Zajímáte se o herní telefony?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)