TOPlist

Lenovo a aktualizace na Marshmallow? Některé modely si počkají.

2015-New-Original-font-b-Lenovo-b-font-font-b-Vibe-b-font-font-b-P1

Společnost Lenovo má na našem trhu celou řadu zajímavých modelů, stejně jako řada dalších výrobců však zatím nenabízí žádný telefon s nejnovějším operačním systémem Android 6.0 Marshmallow. Tato situace se sice bohužel v dohledné době nezmění, to však neznamená, že by výrobce na aktualizace svých modelů zapomněl.

Z telefonů prodávaných u nás je aktualizaci nejblíže Lenovo A7000, jehož recenzi jsme vám přinesli již před časem. I zde si však majitelé počkají až do dubna příštího roku. V květnu jej pak budou následovat modely z řady Vibe.

telefony lenovo

Telefony Lenovo s potvrzeným datem aktualizace na Android 6.0 Marshmallow:

  • Lenovo A7000 – duben 2016
  • Lenovo Vibe X3 – květen 2016
  • Lenovo Vibe P1 – květen 2016
  • Lenovo Vibe S1 – květen 2016

Výpis modelů Lenova s potvrzenou aktualizací na Android 6.0 Marshmallow tedy není příliš obsáhlý. Není však vyloučeno, že se o některé modely ještě rozroste, namátkou zde totiž chybí například loňská vlajková loď Vibe Z2 Pro či na fotografie zaměřený Vibe Shot.  Zvláštní je také, že novinka na trhu v podobě solidně vybaveného modelu Lenovo Vibe X3 obdrží tuto aktualizaci až po dostupném a podstatně starším Lenovu A7000.

 

 

Zdroj: AndroidAuthority.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)