Lednový Galaxy Unpacked potvrzen: Nové Samsung telefony uvidíme již příští týden

lednovy galaxy unpacked samsung galaxy s21

Samsung oficiálně potvrdil lednový Galaxy Unpacked event, na kterém uvidíme celou řadu novinek v čele s telefony Samsung Galaxy S21. Akce bude pochopitelně online a každý ji bude moct sledovat na stránkách samsung.com. Celá akce nese podnázev „Pro velkolepé okamžiky“.

Lednový Galaxy Unpacked odstartuje již za týden

Přesněji se akce bude konat 14. ledna 2021 v 16:00 středoevropského časového pásma. Už ze samotného teaseru je jasně vidět, o čem hlavně tato akce bude. V kostce se nachází modul fotoaparátů, který projde u řady Galaxy S21 velkou změnou a nově bude zasahovat úplně do levého horního rohu.

Konkrétně uvidíme tři telefony – Galaxy S21, Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra. Očekává se také představení nových zcela bezdrátových sluchátek s názvem Samsung Galaxy Buds Pro a také Galaxy SmartTag, čímž by tak Samsung předběhl Apple, který již vlastní AirTag chystá několik let. V obou případech se bude jednat o produkt, který je funkcemi podobný Tile. Jedná se o lokalizační zařízení, které si můžete přidat například na klíče. V případě ztráty můžete zjistit poslední polohu klíčů, stejně tak ale můžete použít Tile k nalezení telefonu apod.

O dalších novinkách, které by měl Samsung představit se nemluví. Každopádně samotné představení nových vlajkových modelů Samsung takhle brzy je samo o sobě velkou událostí. V minulých letech byly nové Samsungy představovány v únoru.

Budete sledovat představení Samsung Galaxy S21?

Zdroje: TZ, gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)