Menu

Launcher pro seniory a špatně vidící lidi

BIG Launcher je určen převážně pro starší a špatně vidící, kteří by rádi měli lepší telefon, nebo jej zdědili například po svém vnukovi, který si koupil nový smartphone. Tato aplikace vytvoří v telefonu přehledné, velké a dobře čitelné prostředí, ve kterém se všichni krásně zorientují. Dokonce na hlavní obrazovce bude SOS tlačítko, které známe ze speciálních seniorských telefonů. SOS tlačítko zavolá na Vámi zvolené číslo třeba záchranku a se zaplou GPS zašele textovou zprávu a údaje o Vaší poloze. Tento Launcher převádí automaticky SMS zprávy do většího písma a lépe čitelného fontu. BIG Launcher je plně podporován českým jazykem. Oficiální stránka aplikace je ZDE.

BIG Launcher
BIG Launcher Team
Verze1.3 (14. 10. 2011)
Velikost793 kB
2.1+


24,49 Kč

 

 

Komentáře

Kepi

Kepi

15.10.2011 17:42

Nechci být za klasického komentářového hnidopicha, ale to vám opravdu čtenáři nestojí ani za to, aby jste přidali vlastní screenshoty? V textu píšete, že aplikace je plně podporována českým jazykem (což zní trošku zvláštně, ale prostě chápu tak, že má češtinu) tak proč jsou screenshoty anglicky? Pokud se jedná o vlastní screenshoty tak se omlouvám, ale v tom případě jste opravdu měli zvolit tu češtinu pro český portál

kepi

kepi

15.10.2011 18:42

Na druhou stranu v mobilním prohlížeči jsem si holt nevšiml, že se jedná o zprávičku a ne článek. U zprávičky se to asi přežít dá, tip je to zajímavý.

PykaTux

PykaTux

15.10.2011 21:34

Recenze s českými screeny je zde na webu – https://www.svetandroida.cz/big-launcher-recenze-201110.

RSS (komentáře k článku)