Staronová Lara Croft je konečně dostupná pro všechna Android zařízení

Lara Croft

Časová exkluzivita je na herních konzolích poměrně běžná, i tak ale většinou trvá maximálně několik měsíců, než se hra dostane na druhou konzoli. Něco podobného se stalo i u hry Lara Croft a firmy Sony Ericsson. Akorát “exkluzivita” trvala čtyři roky.

Lara Croft: Guardian of Light po čtyřech letech i na ostatní zařízení

Guardian of Light vyšla již v roce 2012 jako multiplatformní hra na PlayStation 3, Xbox 360, PC, iOS a Android. Jenže na posledním jmenovaném měl exkluzivitu pro zařízení od značky Sony Ericsson. Po čtyřech letech vydal Square Enix konečně aktualizaci a hra je tak dostupná pro každého. Není zcela jasné, jestli se na vydání pozapomnělo, nebo byla původní smlouva doopravdy na čtyři roky.

Lara Croft and the Guardian of Light – Android Update

Lara Croft and the Guardian of Light - Android Update

Dalo by se říct, že hra je takovým mixem klasické Lary Croft z PC a konzolí a mobilní hry z řady GO. Řešíte hádanky, bojujete, zkoumáte jeskyně, hledáte poklady, prostě vše, co je i v dalších Lara Croft hrách, navíc ale s podporou kooperace. Potěší i poměrně dlouhá doba, která je potřeba k dohrání. Hru si můžete koupit za 94,99 Kč z Google Play.

Lara Croft: Guardian of Light™
Lara Croft: Guardian of Light™

Plánujete koupi Lary Croft Guardian of Light, nebo jste ji už hráli na zařízeních od Sony Ericssonu?

Zdroj: phandroid.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)