Klávesnice SwiftKey od dnešního dne zdarma!

swiftkey320

Klávesnice SwiftKey je jedna z nejoblíbenějších a zároveň nejstahovanějších klávesnic pro telefony s Androidem. A zcela po právu. Mnozí z vás jistě tuto klávesnici již zkusili, a to v placené i ve verzi zdarma, která sice umožňovala základní princip klávesnice, ale plného využití jste dosáhli až u placené verze. Nyní však vývojáři změnili postoj k výdělku peněz a přešli na model in-app nákupů, který sice není příliš oblíbený, ale v tomto případě nejde o nic hrozného.

nexusae0_114_thumb

Autoři klávesnice SwiftKey tak zrušili prémiovou verzi a nyní je v Google Play pouze verze zdarma, která má zpoplatněná některá témata a balíčky. Ti z vás, kteří si již dříve zakoupili PRO verzi, nyní dostanou zdarma 10 témat. Široký výběr z grafických podob klávesnice nabízí SwiftKey Store, který každé téma nabídne za 25 Kč nebo je zde také možnost zakoupení balíčku pěti za 60 Kč nebo deseti motivů za 100 Kč. Celkově obchod nově nabízí 30 různých témat z toho tři zdarma.

swiftkey

Další změnou po aktualizaci je nabídka až 800 obrázků a emotikonů a také je zde možnost přidání číselného řádku nad klávesnici. Stačí v nastavení tuto možnost povolit a nad klávesnicí se zobrazí další řádek s číslicemi, který nahrazuje potřebu dlouhého držení tlačítka v levém dolním rohu. Návod, jak tohoto řádku docílit, je ukázán v prvním videu. Ačkoliv in-app nákupy trochu kazí na první pohled dojem, týkají se pouze témat a pokud si tak vystačíte se základní grafickou podobou, můžete si klávesnici SwiftKey pořídit zcela zdarma.

http://youtu.be/VdCgRpbHkec

http://youtu.be/Vr5mkZt24ic

Microsoft SwiftKey AI Keyboard
Microsoft SwiftKey AI Keyboard

Zdroj: androidpolice.

Jan Tipmann
O Autorovi - Jan Tipmann

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (38)