Menu

Kindle Fire je již možné rootnout

Od doby, co se na trhu objevil Kindle Fire, komunita rozhodně nelení. XDA už přišli s rootem, který provedete jediným kliknutím. Předtím ale bude potřeba na tablet nainstalovat Android SDK a ADB. Pokud zvládnete tuto část, dále jde jen o klasickou “SuperOneClick” rootovací metodu, která je dostupná pro celou řadu dalších Androidích zařízení. Pokud jste již šťstnými majiteli Kindle Fire a jste rozhodnuti provést root, SuperOneClick můžete stáhnout z tohoto odkazu.

 

Komentáře

Luky

Luky

17.11.2011 9:11

Jak se objevi nejaka prijatelna rom tak valim pro nej ;)

Werb

Werb

17.11.2011 10:47

Dalo se předpokládat ,že machři z xda si s tím poradí.Bravo.Byla to otázka času. Teď se rozhoduji Fire x Nook. Oba kusy mají za ty peníze něco do sebe.

Martas

Martas

19.11.2011 15:43

Prosim vas, jsem novackem co se tyce uzivani tabletu. Mam objednany Kindle Fire a trochu se obavam, ze mimo US se bude jednat o tezitko (co se tyce obsahu amazonu, ktery je dostupny jen US uzivatelum)…Muzete mi rict, jestli to prave root resi a co tedy vlastne root je? Diky moc.

omensik

omensik

20.12.2011 22:44

Dobrý den,

při instalaci twrp (po rootu) se mi kindle fire zasekl na bootu s trojuhlenikem a “press power button”, nereaguje na stisk power buttonu, nevite jak dal? Pomoc/opravu bych rad zaplatil. Praha 10

Dekuji
Ondrej Mensik

RSS (komentáře k článku)