Kapacita baterie Galaxy S23 Ultra odhalena! Co vy na ní?

galaxy s23

Samsung Galaxy S23 Ultra by se dle zvěstí měl představit spolu se základním a Plus modelem již v lednu příštího roku, takže do jeho představení zbývají přibližně tři měsíce. Nyní nám populární leaker Ice Universe přinesl informaci o kapacitě baterie.

Na snímku, který můžete vidět pod tímto odstavcem se má vyskytovat baterie k chystanému Galaxy S23 Ultra. Ta má mít kapacitu 5000 mAh, což je totožná hodnota, jako u aktuální generace. V září byl navíc tento model certifikován, díky čemuž jsme zjistili podporu 25W nabíjení. Ani v tomto aspektu se tedy Samsung nijak nezlepší. Naopak by si měl pohoršit ze stávajícího 45W nabíjení.

Samsung Galaxy S23 Ultra plochý displej

Pokud vás baterie ani rychlost nabíjení nezajímá, můžete se těšit na jiné a mnohem podstatnější novinky. Hlavní chloubou bude bez debat 200Mpx hlavní snímač, který by měl dostat světelnost f/1,7 a i Evropě bychom měli letos dostat čipsety od Qualcommu, což ocení snad každý majitel. Těšit se můžeme také na 6,8palcový AMOLED panel s rozlišením 3088 x 1440 pixelů, pod kterým se má nacházet o něco rychlejší čtečka otisků prstů, která má mít navíc ještě větší snímací plochu.

Jak se těšíte na novou vlajku od Samsungu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)