Jurský Svět ve své LEGO podobě přistává v Obchodě Play

Lego – jurský svět

Jste milovníky dinosaurů? A milujete nejznámější stavebnici na světě – LEGO? Pak pro vás máme skvělou novinku. V Obchodě Play totiž vychází hra LEGO® Jurassic World™. Tato hra vám umožní prožít poněkud veselejší verzi děje všech čtyř filmů, tedy Jurský Park, Ztracený Svět: Jurský Park, Jurský Park 3 a Jurský Svět.

Lego - jurský svět4

Ve hře LEGO® Jurassic World™ na sebe berete podobu Owena Gradyho (Chris Pratt), Claire Dearingové (Bryce Dallas Howard), Iana Malcolma (Jeff Goldblum) a Dr. Wu (BD Wong). Postupně se budete prodírat 20 levely, přičemž po dobu své cesty budete muset sbírat vzácný jantar, obsahující dinosauří DNA. Toto DNA pak můžete využít k vyrobení vlastní sbírky dinosaurů, případně ke kombinování jejich druhů a vytváření tak druhů nových. Koneckonců výroba dinosaurů má i své důvody. Hru si totiž budete moci zahrát i za ně.

Zní to líbivě, že ano? A poměrně líbivá je i cenovka, se kterou hra startuje. Z původních 5$ se hra vyšplhala na 144,14 Kč, což ale není na hru kvality jiných LEGO her vůbec hodně. Je nejvyšší čas zase po dlouhé době uložit se pohodlně do křesla, vzít do ruky nabitý smartphone a užít si skvělou zábavu s další skvělou a velmi zábavnou LEGO hrou. LEGO® Jurassic World™ už jen čeká, až si ji stáhnete.

Zdroj: AA

Mohlo by vás zajímat

poznej

Poznej slovo – Český hlavolam ve stylu PixWords

Hry Jan Tipmann Jan Tipmann
3 min. uložit na později

Komentáře (1)