Jídlo dominuje Facebooku, tvrdí studie

jidlo-facebook-video-reklama

Máme tu další zajímavou studii týkající se Facebooku. Analytici z BuzzSumo zjistili jednu zajímavou věc týkající se tématu, která má na sociální síti zaručený úspěch. Jsou to různá videa a příspěvky, kde je v hlavní roli jídlo.

Vynikající jídlo zaručeně přitáhne váš zrak

Nic na Facebooku nezaujme víc toulavé oko uživatele, než pěkně propečený a ozdobený burger s hranolkama nebo vynikající čokoládový dort. Jednoduše jídlo. Na tuto věc došli analytici ze serveru BuzzSumo. Tento web dokáže analyzovat, co je na stránkách zrovna nejvíce populární.

Výzkumníci analyzovali zhruba 100 miliónů videí na Facebooku a zjistili, že videa týkající se jídla, jsou dvakrát více populárnější, než móda, která se umístila na druhém místě. Hned v závěsu za módou jsou videa se zvířátky a tématika DYI, tedy udělej si sám.

jidlo-facebook-video-reklama-moda

Jestliže se chystáte úspěšně proniknout do světa Facebooku, tématika jídla vám přinese zaručený úspěch. K tomu, aby potraviny přitahovaly náš zrak, jsme jednoduše geneticky naprogramováni.

Facebook
Facebook

Sledujete na Facebooku nějakou stránku o jídle?

Zdroj: engadget.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)