TOPlist

Jakou značku telefonu máte? (Víkendová hlasovačka a diskuze)

jakou_znacku_telefonu_ico

Ohledně vašich telefonů jsme se v rámci Víkendové hlasovačky a diskuze ptali na všechno možné. Třeba na to, jak dlouho máte ten současný, jak často ho nabíjíte či naposledy jak dlouho vám běží bez restartu. Poněkud paradoxně jsme dosud nezjišťovali to, co určitě bude zajímat i vás – totiž jakou značku telefonu najdeme v řadách naší čtenářské obce nejčastěji.

Mnohé se dá dedukovat jak z našich diskuzí, kde se příznivci a odpůrci jednotlivých výrobců často dostávají do křížku. Jistě lze něco soudit i ze čtenosti, kterou máme k dispozici – zatímco o novinky některých značek zájem je, jiné tak trochu zapadají. Nejjednodušší cestou ale bude přímá otázka s přímou a jednoznačnou odpovědí. Tak pojďme na to!

Jakou značku telefonu máte? Jakou značku telefonu máte?

Jakou značku telefonu máte?

Pro účely hlasování uvažujte svůj aktuální telefon. Pokud máte a používáte více mobilů, hlasujte pro ten, který používáte nejčastěji. V případě, že značka vašeho telefonu v anketě chybí, zvolte poslední možnost a napište nám ji do diskuze. Pro účely ankety dáváme tentokrát k dispozici jen ty výrobce, kteří mají ve svém portfoliu telefony s Androidem. V případě Nexusů a Pixelů hlasujte pro Google, ať jsou snadněji odlišitelné.
[gravityform id=“94″ title=“false“ description=“true“ ajax=“true“]
V diskuzi pod článkem pak můžete rozvést své důvody, proč jste se rozhodli právě pro telefon dané značky. Jaké jsou jeho klady a nedostatky?

Hlasovačka z minulého týdne

Před týdnem jsme se vás v rámci cyklu Víkendová hlasovačka a diskuze ptali, jak dlouho běží váš telefon bez restartu. Nejčastější hodnoty byly tentokrát dvě – shodně se 20 % dostaly možnosti 73 až 168 hodin a 169 až 360 hodin. Poměrně překvapivě je na třetím místě se 14 % možnost 1513 a více hodin – tedy déle než dva měsíce. Do jisté míry to svědčí o tom, že na některých zařízeních je Android velmi stabilním operačním systémem. Patrně se však jedná o telefony bez pravidelných měsíčních záplat. 12 % restartovalo svůj telefon v posledních dvou až třech dnech, po deseti procentech si pak rozdělily telefony běžící bez restartu mezi 745 a 1512 hodinami a do 24 hodin.

Jako nejčastější důvody restartu naši čtenáři uváděli obdržení aktualizací systému, případně je důvodem nutnost „oživení“ systému novým startem.

Hlasovačka z minulého týdne Hlasovačka z minulého týdne

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

Karel Kilián je zkušený technický redaktor a copywriter s bohatou praxí v oblasti informačních a komunikačních technologií. Jeho kariéra začala na pozici prodavače, odkud postupně… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (112)