Jaké jsou nejvýkonnější telefony na konci roku 2019?

nejvykonnejsi telefony listopad 2019

AnTuTu zveřejnilo nový žebříček, kde se nachází nejvýkonnější telefony z listopadu 2019. Jedná se o poslední žebříček tenhle rok, může tak sloužit jako ukázka těch nejvýkonnějších telefonů na trhu. Na prvních devíti místech se nachází telefony, které mají čipset Snapdragon 855 nebo 855+. Na desátém místě se objevila 5G verze Samsung Galaxy Note 10+ s čipsetem Exynos 9825.

Nejvýkonnější telefony roku 2019 podle AnTuTu

Žebříček je sestavován vždy podle měření v daném měsíci. Do zařazení do žebříčku přitom musí telefon projít minimálně tisíckrát benchmarkem. Výsledné číslo, které můžete vidět na obrázku níže, je průměr z těchto měření.

antutu nejvykonnejsi telefony 2019

Nejlépe je na tom momentálně herní telefon Asus ROG 2 ve verzi s 12GB RAM pamětí a 512GB úložištěm. Výkon telefonu obstarává čipset Snapdragon 855+, zároveň má velmi dobře řešené chlazení, takže se při zátěží tolik nezahřívá. Na druhém a třetím místě se nachází OnePlus 7T a OnePlus 7T Pro, v obou případech se o výkon stará opět Snapdragon 855+, který doplňuje u Pro verze 12GB RAM a u normální verze 8GB RAM.

Čtvrtá pozice patří telefonu Realme X2 Pro, který se čerstvě dostal oficiální cestou i na český trh. Jedná se o první prémiový model této značky a minimálně po stránce výkonu nezklame. Dále opět následují OnePlus telefony, které byly vydány na jaře tohoto roku. Dostalo se i na jeden Xiaomi telefon, a to Redmi K20 Pro Premium, Asus ZenFone 6 a obě verze Samsung Galaxy Note 10+.

AnTuTu Benchmark
AnTuTu Benchmark

Jste spokojeni s tím, jaké mají telefony výkon?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)