TOPlist

Jak stáhnout Pokémon Go a nainstalovat do telefonu? (aktualizováno)

Jak stáhnout Pokémon Go

Pokémoni jsou hitem letošního léta, přestože hra zatím nebyla pro většinu světa oficiálně ani uvolněna. My vám dnes ukážeme návod, jak stáhnout Pokémon Go a nainstalovat tuto hru do mobilního telefonu s Androidem.

EDIT: Hra Pokémon Go byla oficiálně uvolněna do Google Play. Stahujte ji tedy rovnou z obchodu.

Jak stáhnout Pokémon Go do Androidu?

Přestože hra Pokémon Go již byla oficiálně uvolněna do Google Play, naší zemi se zatím vyhýbá. Neznamená to ale, že by museli být čeští hráči o tento skvost ochuzeni. Mnoho z českých nadšenců se tak ptá, jak Pokémon Go nainstalovat i do svého telefonu. My vám ukážeme návod, jak stáhnout Pokémon Go a následně nainstalovat do Androidu.

Stažení Pokémon Go apk

Jako první je nutné stáhnout instalační apk soubor s hrou Pokémon Go (případně využít další zdroj ke stažení).

pokemon go download button

Stahování a instalace souborů .apk je na vlastní nebezpečí!

Ačkoli Svět Androida přináší čtenářům pouze ověřené soubory, stahování a instalace .apk souborů mimo Google Play konáte na vlastní nebezpečí.

Povolení instalace z neznámých zdrojů

Protože je instalace Pokémon Go pro Android u nás možná zatím pouze mimo Google Play, je potřeba instalovat aplikaci ručně – pro telefon z neznámých zdrojů. Tato možnost je ale standardně v Androidu deaktivována – musíte ji ručně povolit v Nastavení – Zabezpečení. Tak, jak ukazuje náš návod Jak stáhnout Pokémon Go a nainstalovat do telefonu níže ve videu.

Jak nainstalovat Pokémon Go do Androidu?

Pokud již máte připraven Pokémon Go .apk soubor a povoleny neznámé zdroje, můžete se pustit do instalace Pokémon Go do Androidu. U novějších telefonů stačí zpravidla pouze spustit stažený .apk soubor Pokémon Go a hru jednoduše nainstalovat. U některých telefonů je ale potřeba spustit soubor v nějakém pokročilém správci souborů, například v ES File Exploreru. Skrze něj lze hru Pokémon Go snadno nainstalovat. Stažený soubor s hrou naleznete většinou ve složce Downloads.

X-plore File Manager
X-plore File Manager

Jak stáhnout Pokémon Go – video návod

Jak stáhnout Pokémon Go a nainstalovat do telefonu?

Jak stáhnout Pokémon Go a nainstalovat do telefonu?

Pomohl vám návod „Jak stáhnout Pokémon Go a nainstalovat do telefonu?

Pokémon Go – kam dál?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (34)