Jak bezpečně stáhnout Fortnite Season 4 na Android zařízeních?

Jak stáhnout Fortnite Season 4 na Android

Začátkem srpna vydalo Epic Games aktualizaci do hry Fortnite, která obcházela platby, které plní pokladnu Googlu a Applu. To vedlo k následnému odebrání z obchodu App Store a Google Play Store. Otevřenost systému Android nicméně na rozdíl od Applu dovoluje nainstalovat hru i z jiných zdrojů a tak si můžeme nedávno vydanou Fortnite Season 4 stále zahrát. Pojďme si tedy ukázat, jak stáhnout Fortnite Season 4 na Android zařízeních.

Jak stáhnout Fortnite Season 4 na Android

Jestliže máte Fortnite nainstalované z Google Play či App Store, budete ji moct sice stále hrát, nicméně nedostanete aktualizaci na novou Season 4. Jak tedy hrát novou sezónu? Nejsnadnějším krokem bude instalace aplikace Epic Games. Jedná se o launcher pro spuštění hry Fortnite a hru sám od sebe aktualizuje bez toho, aniž byste museli mít hru staženou z Google Play. Pro instalaci stačí přejít na web Fortnite.com/android a poté stáhněte apk. soubor.

Pokud máte Samsung telefon, můžete si aplikaci stáhnout přímo z Galaxy Store a tento krok můžete přeskočit. Po stažení apk. souboru jej otevřete a nainstalujte. Na domovské obrazovce aplikace se vám objeví nabídka k instalaci Fortnite, takže ho můžete začít stahovat. Po stažení se vám v telefonu objeví samostatná ikonka Fortnite. Stejně, jak jste doposud zvyklí. Pak stačí hru spustit a užívat si nové sezóny.

Hrajete Fortnite na telefonu?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)