★ Jak nainstalovat anglický jazyk do Xiaomi Mi Band 3? | Svět Androida ★
Menu

Jak nainstalovat anglický jazyk do Xiaomi Mi Band 3?

navd jak nainstalovat anglicky jazyk do xiaomi mi band 3

Před několika dny jsme vám přinesli recenzi Xiaomi Mi Band 3, pokud byste si tento nový fitness chtěli koupit již nyní, je velká šance, že si pořídíte čínskou verzi, která není lokalizovaná do angličtiny. Naštěstí změna do angličtiny není nic složitého. V dnešním návodu vám poradíme, jak do Mi Band 3 nainstalovat anglický jazyk.

Anglický jazyk u Xiaomi Mi Band 3 nainstalujete za chvíli

Už v naší recenzi Xiaomi Mi Band 3 jste si mohli všimnout, že máme na fotografiích náramku anglický jazyk. A to i když jsme měli původně čínskou verzi. Ta je poměrně hodně rozšířená v prvních várkách. Na mezinárodní verzi v angličtině se dostane později. Nicméně neoficiálně se dá změnit jazyk poměrně jednoduše.

xiaomi mi band 3 anglictina navod

V podstatě stačí jen speciálně upravená aplikace Mi Fit. Jde o klasickou verzi MiFit, která je ale doplněna o anglický firmware pro Mi Band 3. Následně byla zvýšena verze firmware, aby se tak automaticky aktualizoval náramek na angličtinu při prvním spárování. Upravený APK soubor s aplikací Xiaomi Mi Fit najdete v tomto odkazu ZDE.

Pokud už máte spárovaný náramek s vašim telefonem a aplikací, tak nejprve musíte zrušit párování. V aplikaci si klepněte na Profil, vyberte Mi Band 3 a úplně dole potvrdíte zrušení párování. Jakmile tento krok dokončíte, odinstalujte oficiální aplikaci Mi Fit.

xiaomi mi band 3 katalog

Xiaomi Mi Band 3

1.0
  • Displej 0,78", OLED, 128 x 80 px
  • Operační systém Vlastní
  • Senzory Srdečního tepu
  • Konektivita Bluetooth 4,2
  • Úložiště -
  • Baterie 110 mAh

Instalace upravené verze Xiaomi Mi Fit

Dalším krokem je instalace upravené verze Xiaomi Mi Fit. Pro instalaci musíte splnit dvě podmínky. Jednak musíte povolit instalaci aplikací z neznámých zdrojů. Nachází se v nastavení zabezpečení telefonu. Následně APK soubor s upravenou aplikací musíte najít ve své složce pro stažené soubory. Po instalaci klasicky spusťte novou aplikaci Mi Fit a vyberte přihlášení přes Mi účet. Bohužel varianty přihlášení přes Facebook nebo Google v této verzi nefungují.

Spárování a instalace nového firmware na Xiaomi Mi Band 3

Následně klasicky začněte párovat svůj náramek, aplikace je v češtině, takže můžete bez problémů postupovat tak, jako při prvním párování s originální verzí aplikace. V posledním kroku se začne aktualizovat firmware náramku, který změní jazyk na angličtinu. Jakmile vše dokončíte, můžete zrušit párování z neoficiální aplikace, tu můžete odinstalovat a následně nainstalovat zpět originální Xiaomi Mi Fit z Google Play, na kterou vám budou chodit aktualizace. A to je vše. Pokud ještě Xiaomi Mi Band 3 nemáte a přemýšlíte o jeho koupi, doporučujeme navštívit naši recenzi Mi Band 3, kde se věnujeme všem možným aspektům tohoto fitness náramku.

Máte nějaký problém s instalací Mi Band 3 do angličtiny? Napište nám do komentářů a problém s vámi vyřešíme.

Zdroj: reddit.com

Mohlo by vás zajímat

 

Komentáře

YagoBrno

YagoBrno 1

2.7.2018 18:14

Předpokládám , že budoucími aktualizacemi se náhradní SW přehraje oficiálním ? je to tak ?
Děkuji

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 20

3.7.2018 8:52

YagoBrno
Ano.

PavelUngr

PavelUngr 0

3.7.2018 16:20

Tak postup mi bohužel nefunguje, po dokončení párování se nespustí aktualizace firmware. Je nějaký jiný způsob jak to přepnout do angličtiny?

Maty307

maty307 0

3.7.2018 19:50

Už jsem tam měl anglinu Ale po odparovani, odinstalování a nahrání z Obchodu Play se mi tam zase objevila čínština!!!.Oni totiž 29.6aktualizovali v OPley aplikací mi fit na vyšší cislo3.4.2 .Co stím!?

Tosa7494

Tosa7494 0

4.7.2018 21:47

Mám stejný problém jako maty aktualizoval jsem firmware bylo vše anglicky použil jsem origo apku z obchodu a vše zase čínsky… Nevím tedy jestli mám používat neofiko aplikací a nebo je možnost až vyjde aktualizace apky v obchodu že se firmware nahraje anglicky?

PavelUngr

PavelUngr 0

6.7.2018 18:49

Takže pokud máte poslední verzi oficiální aplikaci a jazyk Androidu na angličtinu, tak i náramek funguje v angličtině. Jinak ne a ostatní návody nefungují.

Tom11k

Tom11k 0

11.7.2018 14:13

ani mne to nefunguje poslednom kroku mi to neche aktualizovat

Filipes

Filipes 0

19.7.2018 11:58

Taky mám problém s posledním krokem. Nechce se provést aktualizace. Řekl bych že problém bude v tom, že jsem nejdříve nainstaloval oficiální verzi, která si stáhla nejnovější aktualizaci.
Nevíte jak uvést náramek do továrního nastavení se základním firmware?

Bobacz

Bobacz 0

23.7.2018 17:56

Stejný problém. Po nainstalování zpět aplikace z obchodu play proběhla aktualizace a jazyk se změnil na čínský :(
Nyní už nelze vrátit angličtinu zpět.

Banditta

Banditta 1

28.7.2018 8:38

Ono s novou aktualizaci tam dostali angličtinu, ale musíte mít i v telefonu anglický jazyk :-( , jakmile dáte zpět na cz, v hodinkách máte ihned čínské znaky….. nezbývá než čekat na plnou podporu od Xiaomi.

Holas

Holas 0

3.8.2018 21:50

Dobry den, jak zpatky dostat naramek do tovarniho nastaveni? Prosim pomoooc. :(

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 20

4.8.2018 22:42

Holas
Běžně to nejde bohužel.

RSS (komentáře k článku)