TOPlist

Populární hra Iron Marines je dočasně na Google Play zdarma

Iron Marines RTS offline Game hra zdarma Google Play

Patříte mezi fanoušky realtime strategií? Pak pro vás máme tip na hru, která je v tuto chvíli na Google Play k dispozici na omezenou dobu zdarma. Jde o offline verzi titulu Iron Marines od studia Ironhide Games. To je známé hlavně díky svým „tower defense“ hrám, nicméně i na poli strategií se mu nevede zle. Dokazuje to vysoké hodnocení 4,8 hvězdičky u Iron Marines Invasion a 4,7 hvězdičky u právě zlevněné Iron Marines: RTS offline Game.

Iron Marines Offline Strategy
Iron Marines Offline Strategy

„Užijte si náročné válečné bitvy se strategií v reálném čase a nastavte svou obranu ve vzrušujících misích na ochranu úžasné, neprozkoumané galaxie. 21 kampaňových misí na třech sci-fi planetách. Každá akce nabitá výzva vás přiměje vylepšit vaši strategii k záchraně galaxie!“ stojí v popisu hry, která na Google Play běžně stojí cca 70 Kč. Dobu zlevnění na úplnou nulu neznáme, tak v případě zájmu moc neváhejte.

Iron Marines Official Trailer

Iron Marines Official Trailer

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Které další RTS byste doporučili?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)