Stáhněte si nové iPhone tapety na váš Android telefon

apple iphone tapeta na android

Stejně jako každý rok i tento Apple představil nové iPhony s novými tapetami. Pokud si je chcete dostat i do starších iPhonů, budete si je muset stáhnout z internetu. Ani v nejnovějším iOS 14.1.0 totiž nejsou a tak si pravděpodobně zachovávají exkluzivitu na nová zařízení. Samozřejmě si ale nové iPhone tapety můžete stáhnout i na váš Android telefon. Proč by ne? Sami je na Pixelu 5 používáme. Za nás totiž Apple dělá jedny z nejhezčích tapet, takže nevidíme důvod, proč bychom je nemohli používat i v jiných zařízeních, než je iPhone.

Stáhněte si iPhone tapety na váš Android telefon

Tapety přináší server 9to5mac, který si dal tu práci a extrahoval je přímo ze systému iOS 14.1. K dispozici jsou čtyři různé tapety a to jak na světlý, tak na tmavý režim. Barvy tapet odpovídají novým barevným variantám jablečných telefonů, kterých je poměrně dost. Vybere si tak v podstatě každý. Tapety v podstatě navazují na své původní verze a jedná se o abstraktní tvary v modré, černé, zelené, červené a bílé barvě. Pokud byste chtěli tapety z iPhone 12 Pro, můžete si je stáhnout v modré, zlaté a bílé barvě.

Tapety jako takové jsou živé, ale neexistuje zatím žádný způsob, kterým by je šlo vyextrahovat tak, abychom si je mohli nastavit živé i na Android telefonu.

Jaké tapety používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)