TOPlist

Jak nám iPhone nový Pixel 4 poškrábal :(

Pixel 4 iPhone 11 Pro Max poškrábný dysplej

Poškrábaný, nebo rozbitý displej je noční můrou každého telefonu. Obzvláště toho nového, který jste si zrovna koupili. I nám se bohužel displej telefonu Google Pixel 4 poškrábal. V redakci máme telefonů desítky, ne-li stovky, ale vždy se k nim chováme velmi ohleduplně a opatrně. Většina z nich i po letech vypadají jako nové. I přes všechnu opatrnost stačila chvilka nepozornosti a zadní foťák nového telefonu iPhone 11 Pro Max nám displej Pixelu nepříjemně poškrábal.

Asi se ptáte, jak se dostal zadní fotoaparát iPhonu, na displej nového Google Pixelu 4? Navíc tak, aby jej mohl poškrábat? V redakci se nám dnes sešlo hned několik zajímavých telefonů, a tak jsme vyrazili udělat pár fotek a připravit podklady pro fototesty. Jakmile při focení manipulujete s několika telefony najednou, občas nastane situace, kdy potřebujete vzít dva telefony do jedné ruky. Většina vystouplých čoček zadních fotoaparátů, má hrany zkosené, aby k poškrábání nedocházelo. Nový iPhone bohužel ne. Asi nějaká jablečná pomsta. Škrábance jsou sice povrchové, žádné hluboké rýhy, ale o to na větší ploše. Za co jsme ale rozhodně rádi, tak že při zapnutém displeji, nejdou rýhy skoro vůbec vidět.

Proč telefon Pixel 4 neměl kryt, nebo ochranné sklo? Dobrá otázka, protože právě to je jedna z věcí, kterou většina uživatelů po koupi nového telefonu udělá jako první. Na to je jednoduché vysvětlení. Jak kryty, tak i krycí skla nám na telefonu vadí, nevypadají tak dobře jako samotný telefon a občas se s nimi i hůře manipuluje. Naše chyba a neopatrnost, dobře nám tak :). Jste na tom stejně jako my v redakci a máte rádi telefony přesně tak, jak je výrobce udělal, nebo hned lepíte ochranné sklo a sháníte kryt?

Tento článek nepíšeme abychom si postěžovali na poškrábaný displej, což se už určitě někdy stalo každému. Ale jako vlastní zkušenost. I přes všechnu naší (ne)opatrnost, se to prostě někdy stane každému. Jak to budeme řešit? Nejprve zkusíme najít návod na opravu v našem článku „Jak “opravit” škrábance a rýhy v displeji“ a pokud se to nepovede, zkusíme oslovit nějakého specialistu. Doporučíte někoho, s kým máte dobré zkušenosti?

Škrábli jste už někdy displej? Jak jste to řešili?

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr Mišák poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (50)