TOPlist

iPhone 15 Pro uniká v celé kráse. Zmizí z něj ikonický prvek a dostane fotoaparát, po kterém fanoušci dlouho volají

iphone 15 pro vzhled
  • iPhone 15 Pro bude představen až v září
  • Přesto si jej můžeme prohlédnout v celé kráse
  • Dostane titanový rám i nové tlačítko pro přepínání hlasitosti

Vzhled chystaného iPhone 15 Pro byl prozrazen již v únoru na CAD renderech. Dnes se však dostáváme k novým, podrobnějším snímkům, které nám nabízejí jasnější pohled na design nadcházejícího jablečného telefonu.

První věc, která upoutá pozornost, je titanový rám. Ten nahradí tradiční hliník, což umožní Applu vytvořit zaoblenější hrany, které budou jistě příjemnější na každodenní používání. Další změnou jsou zvětšené fotoaparáty a jejich výstup z těla. To má svůj důvod, jelikož verze Max má jako vůbec první telefon od Applu přinést periskopový objektiv. Už na minulých renderech jsme mohli vidět asi největší designovou změnu v historii, jelikož iPhone 15 Pro přijde o jeden z nejikoničtějších prvků a to přepínač hlasitosti, který bude nahrazen haptickým tlačítkem. Na stejném principu budou nově fungovat i tlačítka pro změnu hlasitosti.

Všechny novinky mají mít také USB-C konektor, avšak rychlé nabíjení bude k dispozici pouze v případě, že budete mít certifikovaný kabel od Applu. Prémiovost telefonu podtrhnou velice tenké symetrické rámečky, které mají měřit pouze 1,55 mm. K představení dojde tradičně až v září.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Přemýšleli jste někdy o iPhonu?

Zdroj: 9to5mac

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)