iPhone 15 Pro natáčí skvělé video. Mrkněte na první videoklip natočený pomocí jablečné novinky

fotoaparát iphone 15 pro video olivia rodrigo
  • Apple na včerejší konferenci představil novou řadu iPhone 15 
  • Ta se opět pyšní špičkovou výbavou fotoaparátů
  • Jablečný gigant schopnosti demonstruje u videoklipu Olivie Rodrigo

Na včerejší keynote společnosti Apple s podtitulem Wunderlist byla světu představena nová řada iPhonů – iPhone 15 a iPhone 15 Pro. Více o nich se můžete dozvědět v našem samostatném článku, který se věnuje specifikacím, ale třeba i českým cenám. Aby jablečný gigant ukázal, čeho jsou nové telefony schopné, odhalil kousek videoklipu k hitu get him back! od Olivie Rodrigo, který byl kompletně natočen právě na iPhone 15 Pro.

Videoklip natočený na iPhone 15 Pro

Olivia Rodrigo, známá talentovaná zpěvačka a herečka, nespolupracuje s Applem poprvé. Již v roce 2021 pracovala se společností Apple na sérii videí, kde demonstrovala, jak se vytváří filtry na TikToku pomocí aplikace Procreate na iPadu. Jednou z klíčových vlastností, která byla představena je režim Pro Res 4K Log. Díky USB-C konektoru je nyní možné nahrávat videa přímo na externí disky, takže vás nebude limitovat úložiště v telefonu. Na videoklip, respektive jeho ukázku se můžete mrknout níže.

Shot on iPhone 15 Pro | Olivia Rodrigo „get him back!” | Apple

Shot on iPhone 15 Pro | Olivia Rodrigo "get him back!” | Apple

iPhone 15 Pro Max nabízí ještě jednu funkci, na kterou jablíčkáři jistě čekali několik let – teleobjektiv s 5násobným optickým zoomem. Hlavní 48Mpx fotoaparát sice zůstal stejný jako loni, ale jak můžeme vidět, rozhodně za konkurencí nezaostává, spíše naopak. Video vypadá fantasticky a to i ve zhoršených světelných podmínkách. Filmaři však jistě k natáčení nepoužili jen iPhone, ale také hromadu jiného příslušenství, ať už je řeč o stativech či světlech. Pro běžného uživatele bude natočení podobného videa pochopitelně mnohem složitější.

Co říkáte na nové iPhony?

Zdroj: Apple

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)