Muž si objednal čtyři nové iPhony. Místo toho dostal zásilku za miliony

iphone 15 pro max
  • TikToker @legends_gio si objednal 4 iPhony 15 Pro Max
  • Namísto původní objednávky mu dorazily tři velké krabice 
  • Nacházely se v nich jablečné telefony v hodnotě přes 2 miliony korun

Nikdo není neomylný a tu a tam se i nějakému technologickému gigantovi, který má ve většině případů logistiku zvládnutou na 110 % přihodí chyba. Příkladem je třeba dva roky starý případ, kdy muži přišel Pixel 6 Pro namísto Pixelu 6, ale to, co se nyní „povedlo“ Applu nemá obdoby.

Nedávný případ TikTokera, @legends_gio, odhaluje, že dokonce i v Applu mohou nastat chyby, které vedou k expedici výrazně vyššího množství produktů, než bylo objednáno. Influencer, který má na TikToku přes 300 tisících sledujících, si totiž objednal čtyři modely iPhonu 15 Pro Max – jeden s 1TB úložištěm pro sebe a další tři s 256GB pamětí pro své zaměstnance.

@legends_gio

Someone reallyyy screwed up 😭 #fyp

♬ original sound – Legends_gio

Namísto čtyř nových jablíček jich ale dostal rovnou šedesát. Ano, několik desítek iPhonů 15 Pro Max, navíc všechny s 1TB úložištěm ve třech velkých krabicích. V USA vychází jeden takový model na 1 599 dolarů, celková hodnota zásilky je tedy takřka 96 000 dolarů, v přepočtu něco přes 2 200 000 korun. Jablečný gigant může pochopitelně po TikTokerovi chtít telefony zpět, protože je nezaplatil a vzhledem k faktu, že případ sám medializoval, je docela pravděpodobné, že mu v nejbližších dnech zazvoní telefon.

Dostali jste někdy zásilku s jiným zbožím?

Zdroj: PhoneArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)