Je vám iPhone 14 k smíchu? Dceři Steva Jobse taky

iPhone 14 dcera Steva Jobse mem

V současné době neustálého uvádění nových a nových telefonů a dalších zařízení může člověk velmi často nabýt dojmu, že představené přístroje téměř nemá cenu kupovat, protože se moc neliší od těch z předchozí generace. I fanoušci systému Android musejí uznat, že se firmě Apple dařilo u jejích iPhonů tomu stavu předcházet. Vždy se objevila nějaká novinka, u které si člověk řekl, že je nový model opravdu lepší. V případě série iPhone 14 tomu ale až tak není a do vlastních řad dokonce posměšně střelila také dcera Steva Jobse.

Na svůj Instagram publikovala “storíčko”, ve kterém byl mem narážející na velkou podobnost mezi iPhony z letošní a loňské řady. “Já, když upgraduju z iPhone 13 na iPhone 14 po dnešní Apple prezentaci,” napsala do příspěvku, který doprovodila fotografií muže obdarovaného úplně stejnou košilí jakou má právě na sobě.

dcera Steva Jobse iPhone 14 meme Instagram Stories

Vtipná narážka byla zcela na místě. Letošní iPhone 14 a iPhone 14 Plus mají totožný přední výřez displeje, identický procesor či 12MPx fotoaparát jako loňské ekvivalenty z třinácté řady. Jediný iPhone 14 Pro udělal v těchto aspektech znatelnější kroky vpřed.

U které další značky míváte podobný pocit?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)