Dva giganti proti sobě: iPhone 13 Pro Max vs. Galaxy S21 Ultra v testu rychlosti. Kdo vyhrál?

iPhone 13 Pro Max vs. Galaxy S21 Ultra

Apple na své nedávné konferenci představil novou řadu iPhone 13, která v sobě zahrnuje také modely Pro a Pro Max. Nyní se vedle něj rozhodl YouTube kanál PhoneBuff postavit vlajkovou loď jihokorejského Samsungu – Galaxy S21 Ultra abychom viděli, který z těchto dvou telefonů je rychlejší.

iPhone 13 Pro Max vs. Galaxy S21 Ultra

Oba dva telefony jsou na videu vedle sebe a speciální pero na nich spouští různé aplikace jako je Spotify,Word, Excel, Amazon nebo Subway Surfers. Na začátku videa Samsung jasně vede ve spouštění aplikací, ovšem poté se začne na obou telefonech exportovat video, kde můžeme objektivně říct, že je iPhone 13 Pro Max o dost rychlejší, Samsung Galaxy S21 Ultra předběhl a náskok stihl udržet.

iPhone 13 Pro Max vs. Galaxy S21 Ultra Speed Test

iPhone 13 Pro Max vs. Galaxy S21 Ultra Speed Test

Těžko říct, který telefon měl Apple na mysli, když říkal že je Apple A15 Bionic o 50 % rychlejší než konkurence. Galaxy S21 Ultra to ale určitě není a silně pochybujeme, že jiná vlajková loď by na tom byla hůř.

Co na srovnání říkáte?

Zdroj: YouTube PhoneBuff

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)