Nová hra Infinity Pinball nabízí nekonečno úrovní a zajímavou retro grafiku

android hra infitnity pinball

Hra Infinity Pinball od vývojářů ze studia Digital Will nedávno přistála v obchodě Google Play. Oproti jiným pinball hrám se liší v tom, že jednotlivé úrovně jsou procedurálně generované. Dále si můžete všimnout retro grafiky a audiovizuálního stylu, který odkazuje na 80. léta minulého století. Nechybí tak plno neonových barev, levných CGI efektů a soundtrack plný synthwave hudby.

Hra Infinity Pinball vychází na Androidu

Co se týče samotné hratelnosti, tak se jedná o klasický pinball, ve kterém ovládáte dvěma tlačítky páčky a snažíte se udržet kuličku v hracím stole. Velkou roli zde však hraje generování úrovní. Pokud už vás nějaká úroveň přestane bavit, tak stačí kuličku vystřelit úplně nahoru a hra vygeneruje novou úroveň.

Infinity Pinball – A Revolutionary Twist on the Pinball Genre!

Infinity Pinball - A Revolutionary Twist on the Pinball Genre!

K dispozici je celkem pět různých hracích stolů, každý má vlastní design, odlišné páčky a soundtrack. Sbírat do kolekce můžete celkem devět různých kuliček a jedenáct barev virtuální herní konzole, ve které se Infinity Pinball hraje. Hru můžete stahovat zdarma v obchodě Google Play, obsahuje dodatečné nákupy v aplikaci v hodnotě 29,99 Kč za položku.

Infinity Pinball
Infinity Pinball

Hráli jste někdy Pinball?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)