Tato IKEA bezdrátová nabíječka stojí méně než masové kuličky pro dva

IKEA bezdrátová nabíječka LIVBOJ

Jak jste si už určitě všimli, jednou za čas vám přinášíme tipy na zajímavé kousky elektroniky přímo v českých kamenných obchodech či e-shopech. Výjimkou není ani populární IKEA, která se také snaží držet trendu chytrých domácích zařízení a mobilního příslušenství. Nedávno jsme vám doporučovali například sadu smart žárovek nebo designově hezkou levnou bezdrátovou nabíječku s cenou 199 Kč. Když si odmyslíte její slušivý látkový potah, tak je z toho rázem základní bezdrátová nabíječka LIVBOJ, která má cenu ještě nižší.

Tento model, který má rovněž standard Qi, maximální nabíjecí výkon 5 W a napájení přes USB-C, můžete koupit za pouhých 149 Kč. Takže vás bez nadsázky vyjde levněji než dvě porce masových kuliček v IKEA restauraci. Výkonem sice LIVBOJ neoslní, ale například pro noční dobíjení nebo občasné odložení mobilu na pracovním stole je to dostačující (a navíc také velmi šetrná) možnost. K dispozici je v černé a bílé barvě.

Jak zatím využíváte bezdrátové nabíjení?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)