TOPlist

V nabídce IKEA se objevila bezdrátová nabíječka za hubičku

IKEA bezdrátová nabíječka NORDMÄRKE 5W

Populární obchod s nábytkem a bytovými doplňky (plus masovými kuličkami) IKEA má na svém webu nově v nabídce jeden velice zajímavý kousek elektroniky. Pod názvem NORDMÄRKE je k dostání bezdrátová nabíječka pro telefony, hodinky či jiná zařízení s touto moderní formou přijímání energie. Novinka s Qi standardem a velmi povedeným designem přitom dost možná stojí méně peněz než kolik byste do nejbližšího IKEA obchodu projeli. Vyjde totiž na pouhých 199 Kč.

Kulatá bezdrátová nabíječka NORDMÄRKE má na povrchu elegantní textilii, přičemž je k dostání ve třech různých barevných variantách. Samotné nabíjení má maximální výkon 5 W, takže jde o úplný základ. To ale asi není s ohledem na cenu žádné překvapení.

Do adaptéru se zařízení připojuje skrze USB-C konektor, přičemž tyto dva komponenty nejsou součástí balení a je potřeba je případně dokoupit. Pod stejným názvem je v nabídce obchodu IKEA ještě jedna bezdrátová nabíječka. Má obal z šetrného korkového dřeva a stojí 499 Kč. Nabíjecí výkon má ovšem stejný.

Kolik vašich zařízení se zvládne nabíjet bezdrátově?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)