TOPlist

Tyhle úchvatné AI obrázky vygeneroval Ideogram zcela zdarma! Který je nejlepší?

ideogram ai topka nahledak
  • Na trhu je nový AI generátor obrázků, který funguje skvěle
  • Ideogram je v základu zcela zdarma a může konkurovat třeba DALL-E 3
  • Podívejte se na více než 30 obrázků, které jsme si pomocí něj nechali navrhnout

Nedávno se na pole AI generátorů obrázků vrhnul další mimořádně ambiciózní hráč, který má potenciál překonat i všem dobře známá jména, jako jsou Midjourney nebo DALL-E 3. Bavíme se o nástroji Ideogram, který je v základu zcela zdarma a dokáže vytvářet naprosto úchvatná díla. I z naprostého začátečníka je navíc schopen udělat mistra v „promptování“.

Čím kvalitnější zadání umělé inteligenci předložíte, tím vyšší je šance, že vám vyplivne obrázek o kráse, kterou by záviděl i Michelangelo. Ideogram na to ale jde od lesa a s funkcí Magic Prompt si stanovil za cíl proměnit nudný a strohý příkaz na mimořádně detailní prompt, na jehož základě se pak obrázky vytvoří.

Ideogram AI

Ideogram každý den zdarma umožňuje předložení 25 promptů, přičemž podle každého z nich udělá čtyři obrázky – dohromady jich tak denně můžete získat až 100. Pokud by vám to nestačilo, lze si pořídit jeden z placených tarifů, které při ročním účtování začínají už na 7 dolarech měsíčně (160 korunách v přepočtu). Více se můžete dozvědět v našem předešlém článku, kde jsme vám nástroj samotný představili o něco podrobněji.

Služba slouží nejen jako generátor, ale také je komunitou, kde si můžete prohlížet výtvory ostatních uživatelů, lajkovat je nebo je využít ve svůj prospěch pomocí remixu či zkopírování promptu. My jsme pro vás vybrali přes 30 úchvatných obrázků, které nám Ideogram zadarmo vytvořil, a prohlédnout si je můžete níže.

ideogram top 30 clanek 1

ideogram top 30 clanek 4

ideogram top 30 clanek 8

ideogram top 30 clanek 13

ideogram top 30 clanek 17

ideogram top 30 clanek 20

ideogram top 30 clanek 25

Ideogram AI generátor obrázků

Ideogram AI

Jakým dojmem působí obrázky generované přes Ideogram na vás?

Zdroje: Vlastní, Ideogram

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)