Legendární Icewind Dale: Enhanced Edition nyní v Google Play za půlku

icewind dale enhanced edition sleva android

Hru Icewind Dale: Enhanced Edition snad netřeba představovat nikomu, kdo kdy hrál hry. Jedná se o poctivé ryzí RPG se skvělým příběhem, zajímavými prvky a především s úchvatným světem. Pokud milujete Buldurs Gate či podobné hry a na tento kousek jste ještě nenarazili, musíte si Icewind zahrát.

Enhanced Edition nabízí oproti původní hře hlavně nové rozhraní a to včetně lišty Quickloot. Můžeme taktéž počítat s opravou chyb a bugů a také přepracovaným ovládáním. Hra původně vyšla již v roce 2000, ovšem grafická stránka není nijak špatná a rozhodně vás neurazí. A pokud ano, dokáže to vykompenzovat ostatními prvky.

Icewind Dale: Enhanced Edition – Android / iOS Gameplay

Icewind Dale: Enhanced Edition - Android / iOS Gameplay

Budete se pohybovat převážně v oblastích ledové tundry, která je známá jako Icewind Dale. Budete se setkávat nejen s lidmi, ale také zvířaty které jsou mazaná a pořádně agresivní. A co dále se zde nachází? To vám nebudeme prozrazovat. Hra je nyní na Google Play za solidních 149 Kč zlevněná z původních 279 Kč, což nám dává skoro 50% slevu.

Icewind Dale: Enhanced Edition
Icewind Dale: Enhanced Edition

Hráli jste někdy Icewind Dale: Enhanced Edition?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)