TOPlist

Nenápadné hybridní hodinky Lenovo Watch S mají zajímavé funkce i cenu

hybridni hodinky lenovo Watch S

Společnost Lenovo včera představila nové telefony, na akci se dostalo ale i na nové hybridní hodinky Watch S. Maji poměrně zajímavý design, propojení s telefonem a také atraktivní cenu. Pojďme si hodinky představit blíže.

Lenovo  Watch S jsou nenápadné hodinky, které si propojíte s telefonem

O hybridních hodinkách jsme psali podrobněji v recenzi Garmin Vivomove HR. Samozřejmě ale nejde o jediné hybridní hodinky. V poslední době se jich začíná objevovat více a více. To dokazuje i Lenovo, které už dříve tento rok představilo dva modely hybridních hodinek. Nyní se dostalo na třetí model.

Přední stranu chytrých hodinek Lenovo Watch S chrání safírové sklo, řemínek je vyroben z telecí kůže. Mají také voděodolnost, podle Lenova splňují 5ATM. Oproti modelu Watch X však chybí OLED displej a senzor tepu. Nicméně i tak dokážou měřit kalorie, kroky a také upozorňují na notifikace a hovory z telefonu.

Nejzajímavější je však na těchto hodinkách cena. Jejich cena je v Číně 238 CNY, v přepočtu tak vyjdou na 950 Kč. Prodej začíná nejprve v Číně. A to již na konci října.

Přemýšleli jste někdy nad koupí hybridních hodinek?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)