Humble Mobile Bundle 20: Vykradačka hrobek a spousta vesmíru

Humble Bundle 20 – náhleďák

Androiďáčtí pařmeni a pařmenky jásejte, je tady další Humble Mobile Bundle. Dvacáté vydání herního setu přichází akorát v době, kdy si někteří z vás začínají stěžovat na nudu ve školních lavicích. Jak jistě víte, v Humble Mobile Bundle můžete za minimální cenu zakoupit několik zajímavých her, jejichž cena často převyšuje stovky korun. Navíc, část výtěžku je určena charitativním účelům, takže zakoupením balíčku her podpoříte dobrou věc. No a o čem to tedy tentokrát bude?

humble bundle

Humble Mobile Bundle 20

Dvacátý balíček je rozdělen na tři úrovně (levely). Základní level se odemkne zaplacením již pouhého 1$ a získáte rovnou čtyři hry. Druhý level se odemkne, pokud zaplatíte více, než je průměrná platba (vždy je uvedená aktuální hodnota) a dostanete za to další dvě parádní hry. Pro odemčení třetího levelu je potřeba zaplatit alespoň 5$. Za to dostanete další dva herní kousky do sbírky. No nestojí to za to? Za přibližně 125 Kč můžete mít rovných osm zajímavých herních kousků a zároveň podpořit dobrou věc. Jo aha, vás teď asi spíš zajímá, co balíček tentokrát obsahuje. Tak pojďme na to.

Level #1 (po zaplacení alespoň 1$)

Tomb Raider I
Tomb Raider I
Tomb Raider II
Tomb Raider II

Level #2 (po zaplacení částky vyšší než průměrné)

Always Sometimes Monsters
Always Sometimes Monsters

Level #3 (po zaplacení alespoň 5$)

Space Grunts
Space Grunts
Cosmonautica
Cosmonautica

Do druhého levelu bude za týden přidána další hra. Můžete samozřejmě se zakoupením chvilku počkat, ale je možné, že se bude průměrná cena stále zvyšovat, takže v případě zájmu doporučujeme balíček zakoupit co nejdříve. Celý Humble Mobile Bundle 20 pak bude dostupný po dobu dvou týdnů, takže pokud máte (nebo vaši rodiče) těsně před výplatou, nemusíte se bát, že by vám nabídka utekla.

Zdroj: humblebundle.com.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)