Humble Mobile Bundle: HandyGames si připravil rovnou 15 her

Humble Mobile Bundle: Handygames

Nový Humble Mobile Bundle: HandyGames je tentokrát výjimečný v počtu her. Momentálně balíček obsahuje 15 her a další hry přijdou ještě za týden. A rozhodně balíček neztratil na kvalitě, najdeme v něm několik zajímavých kousků.

Humble Mobile Bundle: HandyGames přinesl Townsmena nebo Guns’n’Glory

V tomto bundlu si vybere snad každý. Rozmanitost je velká. Po zaplacení alespoň 1 USD dostanete pět her, a to 1941 Frozen Front, Aces of the Luftwaffe, Aporkalypse, Clouds & Sheep, a Guns’n’Glory WW2. K této úrovní také dostanete kupón na slevu pro Humble Monthly.

Devils And Demons – Official Trailer // iOS, Android & Windows

Devils And Demons - Official Trailer // iOS, Android & Windows

Za zaplacení alespoň 3 USD dostanete v prvním týdnu Rocket Island, Ninja Hero Cats, Guns’n’Glory Zombies, Stage Dive Legends, a Devils & Demons. Ve druhém týdnu přibude minimálně jedna další hra. Nejvyšší úroveň se otevře po zaplacení 5 USD. Dosnanete za to tyto hry 1942 Pacific Front, Clouds & Sheep 2, Townsmen, Guns’n’Glory Heroes, a Dynamite Fishing – World Games.

Všechny hry z tohoto bundlu jsou v premium verzi. Existuje u nich totiž i free verze. Pokud byste kupovali premium verze jednotlivě z Google Play, tak by vás to vyšlo na zhruba 1050 Kč, takže se jedná pořád i tak o značnou slevu. Akce je dostupná do 5. prosince.

Která hra z tohoto bundlu se vám nejvíce líbí?

Zdroj: androidauthority.com, humblebundle.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)