Menu

Humble Mobile Bundle 6 – balík her za pár kaček a dobrá věc k tomu

Humble Mobile Bundle je již natolik známý, že jej nemá cenu dlouze představovat. Přesto alespoň krátce zmiňme, o co se jedná. Prvním pravidlem je, že za balík her zaplatíte jenom tolik, kolik chcete. Pokud však chcete získat přístup k prémiovým hrám, musíte zaplatit alespoň průměrnou částku, která je aktuálně 4,46 dolarů.

humble mobile bundle 6

A co šesté vydání Humble Mobile Bundle přináší? V prémiových hrách naleznete oblíbenou logickou hříčku Threes, RPG Mines of Mars, ve kterém se spustíte do dolu pro suroviny a Joe Dever’s Lone Wolf: Full Game, epickou hru na hrdiny s propracovaným bojovým systémem. Ve hrách, pro jejichž získání nemusíte platit ani průměrnou částku na vás čeká Eliss Infinity, Duet Premium a Combo Crew Special Edition. Více informací o hrách naleznete v přiloženém videu a samozřejmě na webu Humble Mobile Bundle.

 threes

Koupí balíčku jako vždy pomáháte dobré věci. Humble Bundle podporuje EFF (Electronic Frontier Foundation) a Child’s Play Charity. Do konce akce zbývá ještě 10 dní. Pro snazší přístup ke všem hrám si můžete stáhnout i mobilní aplikaci Humble Bundle.

The app was not found in the store. :-(

Zdroj: Humble Bundle.

 

Komentáře

david8

z aplikace
9.8.2014 17:55

Zapoměli jste zmínit, že ti, co zakoupili balíček za nadprůměrnou cenu dostanou v úterý v 20:00 našeho času dostanou ještě další hry.
A k tématu: už jsem zakoupil, a Duet i Eliss jsou parádní hry :)

majkl

majkl

9.8.2014 21:26

ahoj, Odstaňujete mě? Takhle přistupujete ke kritice? A ještě mi zakazujete dávat příspěvky ke komentům? Fajn

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

11.8.2014 10:46

majkl:
Co se stalo?

RSS (komentáře k článku)