Humble Mobile Bundle 6 – balík her za pár kaček a dobrá věc k tomu

Humble Bundle Android

Humble Mobile Bundle je již natolik známý, že jej nemá cenu dlouze představovat. Přesto alespoň krátce zmiňme, o co se jedná. Prvním pravidlem je, že za balík her zaplatíte jenom tolik, kolik chcete. Pokud však chcete získat přístup k prémiovým hrám, musíte zaplatit alespoň průměrnou částku, která je aktuálně 4,46 dolarů.

humble mobile bundle 6

A co šesté vydání Humble Mobile Bundle přináší? V prémiových hrách naleznete oblíbenou logickou hříčku Threes, RPG Mines of Mars, ve kterém se spustíte do dolu pro suroviny a Joe Dever’s Lone Wolf: Full Game, epickou hru na hrdiny s propracovaným bojovým systémem. Ve hrách, pro jejichž získání nemusíte platit ani průměrnou částku na vás čeká Eliss Infinity, Duet Premium a Combo Crew Special Edition. Více informací o hrách naleznete v přiloženém videu a samozřejmě na webu Humble Mobile Bundle.

  threes

Koupí balíčku jako vždy pomáháte dobré věci. Humble Bundle podporuje EFF (Electronic Frontier Foundation) a Child’s Play Charity. Do konce akce zbývá ještě 10 dní. Pro snazší přístup ke všem hrám si můžete stáhnout i mobilní aplikaci Humble Bundle.

33d1a3c7caec3b584c35f58f30ebbf6b?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Humble Mobile Bundle 6

Humble Mobile Bundle 6

Zdroj: Humble Bundle.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)