Levný Huawei Y6s jde dnes do prodeje v Česku. I s Google aplikacemi

Huawei Y6s prodej cesko

Jestli nutně netoužíte po výkonnostně našlapaném telefonu a raději sáhnete po levnějším průměrném řešení, máte ode dneška na českém trhu novou volbu. Huawei u nás zahájil prodej dříve představeného modelu Y6s s velmi zajímavým poměrem cena-výkon. Šestipalcový telefon s hlavním 13MP fotoaparátem a osmijádrovým procesorem u nás bude stát 3 699 korun. Displej má rozlišení HD+ (1560 x 720 pixelů) a přední kamera 8 megapixelů.

Zásadní informací je také přítomnost Google aplikací a služeb. V opačném případě by to mohlo být pro české zákazníky citelnou překážkou. U vlajkového telefonu Mate 30 Pro, který na český trh míří bez nich, to asi ještě díky výkonu mnozí zákazníci překousnou, ale u přístroje do čtyř tisíc už by mnozí jistě hledali jiné varianty. Z designového hlediska jde také o ničím nevyčnívající počin, který připomíná dřívější díla z továrny Huawei. Přední kamera je umístěná ve výřezu a displej objímají standardní rámečky.

 

Decentně a konzervativně řešená zadní strana ukrývá čtečku pro otisk prstů, osamocený fotoaparát (jak už to dnes zní skoro zaostale, že?) a blesk. Průměrná je také hodnota u baterie, ta má kapacitu 3 020 mAh. Paměťově telefon nabídne 3 GB RAM a 32 GB ROM. Prodej zahajuje Huawei Y6s na českém trhu se dvěma barvami – modrá Orchid Blue a černá Starry Black.

Hledáte levný telefon? Sáhnete po Huawei Y6s?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)