TOPlist

Huawei Watch GT Runner obdržely HarmonyOS 4.0

Huawei Watch GT Runner
  • Hodinky Huawei patří dlouhé roky k těm nejoblíbenějším na světě
  • V letošním roce výrobce ještě žádné novinky bohužel neukázal
  • Nezapomíná ale na starší modely, pro které uvolnil HarmonyOS 4.0

Ve světě mobilních telefonů se společnosti Huawei (mimo Čínu) moc nedaří, ve světě chytrých hodinek je ale situace úplně jiná. Navzdory faktu, že pomocí hodinek Huawei pořád není možné platit a nic nenasvědčuje tomu, že by se situace měla v dohledné době změnit.

Nejpopulárnějším modelem jsou hodinky Huawei Watch GT 4, které nabízí skvělou výdrž, atraktivní design a velmi příjemnou cenovku. V portfoliu Huawei ale najdeme několik méně známých modelů a jeden z nich právě nyní obdržel HarmonyOS 4.0. Jedná se o Huawei Watch GT Runner.

Upravená verze hodinek Huawei Watch GT 3 Pro byla od začátku zaměřena na sportovce, tomu odpovídá vzhled, silikonový řemínek nebo lehce upravené funkce s podporou tréninkových plánů. V základu to ale pořád jsou Huawei Watch GT 3 Pro, které čtvrtou generaci HarmonyOS obdržely před několika týdny. Nebuďte překvapeni, že seznam změn beze zbytku kopíruje základní model. Potěší funkce prevence chybných dotyků při cvičení, na obrazovku cvičení si můžete umístit více informací, u vybraných sportů se zlepšil záznam cvičení (výrobce bohužel neudává u kterých, což je škoda).

Kdy se hodinky Huawei naučí platit?

Uvidíme, kam se Huawei ve světě chytrých hodinek posune v letošním roce. Stran designu nebo výdrže na jedno nabití už se z mého pohledu nemá kam posouvat, tedy válcuje konkurenci. Ale placení pomocí hodinek chybí každý rok více… Navíc bych ocenil nějakou výraznější úpravu uživatelského rozhraní, nechci říci že je vyloženě škaredé, ale nulová možnost přizpůsobení mi nesedí. V tomto směru dosud vzpomínám na hodinky Porsche Design Huawei Watch GT 2, jejichž uživatelské rozhraní vypadalo fantasticky! Ani absence aplikace Zdraví v Obchodu Play není ideální, stahovat ji musíte z AppGallery nebo stránek výrobce.

Jaké jsou vaše zkušenosti s Huawei Watch GT Runner?

Zdroj: Vlastní

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)